Skip to main content

Parcel · Map 12-3 · Block 055

101 DEERWOOD DR

Owner: MOLUSIS ANTHONY & KAREN D

Assessed value

$242,600

$173,500 bldg · $69,100 land

Acreage

2.86 ac

$84,825 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Deerwood Dr

View source assessor card
101 DEERWOOD DR — Bethlehem Land Records