Skip to main content

Parcel · Map 12-2 · Block 039

26 DEERWOOD DR

Owner: TITLEY JOHN MATTHEW & NICOLE N

Assessed value

$360,300

$292,300 bldg · $68,000 land

Acreage

2.68 ac

$134,440 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Deerwood Dr

View source assessor card