Assessed value
$68,900
$2,200 bldg · $66,700 land
Acreage
2.47 ac
$27,895 / ac
Land use
109
Year built
—
Owner mailing
Oakville, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$68,900
$2,200 bldg · $66,700 land
Acreage
2.47 ac
$27,895 / ac
Land use
109
Year built
—
Oakville, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.