Assessed value
$3,300
$3,300 land
Acreage
5.25 ac
$629 / ac
Land use
114
Year built
—
Owner mailing
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$3,300
$3,300 land
Acreage
5.25 ac
$629 / ac
Land use
114
Year built
—
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.