Skip to main content

Parcel · Map 12-2 · Block 034

67 DEERWOOD DR

Owner: MARCANTONIO ELLEN

Assessed value

$495,300

$428,000 bldg · $67,300 land

Acreage

2.55 ac

$194,235 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Deerwood Dr

View source assessor card