Skip to main content

Parcel · Map 12-6 · Block 018

313 KASSON RD

Owner: KOACHMAN JAMES L & JANICE L

Assessed value

$450,600

$387,800 bldg · $62,800 land

Acreage

4.45 ac

$101,258 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Kasson Rd

View source assessor card