Assessed value
$1,380
$1,380 land
Acreage
2.33 ac
$592 / ac
Land use
730
Year built
—
Owner mailing
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$1,380
$1,380 land
Acreage
2.33 ac
$592 / ac
Land use
730
Year built
—
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.