Assessed value
$50,400
$50,400 land
Acreage
2.1 ac
$24,000 / ac
Land use
100
Year built
—
Owner mailing
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$50,400
$50,400 land
Acreage
2.1 ac
$24,000 / ac
Land use
100
Year built
—
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.