Owner
HUGHES CLAUDIA M
Mailing: Bethlehem, CT
Parcels
2
Total assessed value
$416.6K
Total acreage
4.07 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 231 HICKORY LNMap 12-2 · Block 031 · 101 | Map 12-2 · Block 031 | 101 | 1.97 | $366,200 |
| 0 HICKORY LNMap 12-2 · Block 030 · 100 | Map 12-2 · Block 030 | 100 | 2.1 | $50,400 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.