Skip to main content

Parcel · Map 12-3 · Block 022

200 HICKORY LN

Owner: TANUIS JAMES T

Assessed value

$316,400

$265,000 bldg · $51,400 land

Acreage

2.25 ac

$140,622 / ac

Land use

102

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

  1. Jun 6, 2002

    Bk/Pg OPM-10050

    $200,000

More on Hickory Ln

View source assessor card