Assessed value
$31,900
$9,400 bldg · $22,500 land
Est. annual tax
$720
22.58 mills · FY2026
Acreage
0.42 ac
$75,952 / ac
Land use
109
Subdivision Regs
Year built
—
Owner mailing
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
Building
- Style
- Outbuildings
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Bethlehem Ln
3 BETHLEHEM LN
$291,300 · 0.49 ac · Built 2021
25 BETHLEHEM LN
$275,600 · 0.21 ac · Built 1939
29 BETHLEHEM LN
$190,500 · 0.1 ac · Built 1971
35 BETHLEHEM LN
$292,700 · 0.25 ac · Built 1971
37 BETHLEHEM LN
$227,500 · 0.15 ac · Built 1950
41 BETHLEHEM LN
$250,300 · 0.15 ac · Built 1956
43 BETHLEHEM LN
$263,800 · 0.14 ac · Built 1959
45 BETHLEHEM LN
$322,200 · 0.35 ac · Built 1952