Skip to main content

Parcel · Map 11-7 · Block 460

129 LAKE DR

Owner: BRUCKNER ALFRED W

Assessed value

$159,100

$78,300 bldg · $80,800 land

Acreage

2.5 ac

$63,640 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Lake Dr

View source assessor card