Assessed value
$283,900
$207,600 bldg · $76,300 land
Acreage
1.79 ac
$158,603 / ac
Land use
101
Year built
—
Owner mailing
Bethlehem, CT
Recorded sales
May 24, 2007
— GRISWOLD ELIZABETH L & SCOTT J
Bk/Pg 0308/0124
Assessed value
$283,900
$207,600 bldg · $76,300 land
Acreage
1.79 ac
$158,603 / ac
Land use
101
Year built
—
Bethlehem, CT
May 24, 2007
— GRISWOLD ELIZABETH L & SCOTT J
Bk/Pg 0308/0124