Assessed value
$528,800
$14,700 bldg · $514,100 land
Acreage
138 ac
$3,832 / ac
Land use
920
Year built
—
Owner mailing
LAKE DR BETHLEHEM, CT 06751
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$528,800
$14,700 bldg · $514,100 land
Acreage
138 ac
$3,832 / ac
Land use
920
Year built
—
LAKE DR BETHLEHEM, CT 06751
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.