Skip to main content

Parcel · Map 11-7 · Block 456

156 LAKES RD

Owner: VAIL JOHN L JR & YVONNE S

Assessed value

$199,900

$156,500 bldg · $43,400 land

Acreage

1 ac

$199,900 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Lakes Rd

View source assessor card