Skip to main content

Parcel · Map 11-6 · Block 035A

41 LAKES RD

Owner: YUFTCZAK LEON & MARY

Assessed value

$297,700

$253,400 bldg · $44,300 land

Acreage

1.52 ac

$195,855 / ac

Land use

107

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Lakes Rd

View source assessor card