Skip to main content

Parcel · Map 12-5 · Block 027

95 HARD HILL RD S

Owner: BUTKUS PAUL M

Assessed value

$18,650

$18,650 land

Acreage

24 ac

$777 / ac

Land use

720

Year built

Owner mailing

S Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Hard Hill Rd S

View source assessor card