Assessed value
$352,860
$285,100 bldg · $67,760 land
Acreage
32.47 ac
$10,867 / ac
Land use
101
Year built
—
Owner mailing
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$352,860
$285,100 bldg · $67,760 land
Acreage
32.47 ac
$10,867 / ac
Land use
101
Year built
—
Bethlehem, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.