Skip to main content

Parcel · Map 12-3 · Block 017A

369 HARD HILL RD S

Owner: RODEN ANDREW S

Assessed value

$475,120

$415,300 bldg · $59,820 land

Acreage

14.92 ac

$31,845 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

S Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Hard Hill Rd S

View source assessor card