Skip to main content

Parcel · Map 12-4 · Block 007

276 HARD HILL RD S

Owner: RABIDEAU H JON & ELIZABETH ET AL

Assessed value

$209,000

$156,700 bldg · $52,300 land

Acreage

1.03 ac

$202,913 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

S Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Hard Hill Rd S

View source assessor card