Assessed value
$163,200
$163,200 land
Acreage
2 ac
$81,600 / ac
Land use
5-1
RR1
Year built
—
Owner mailing
3161 N PANTANO RD TUCSON, AZ 85750
Different from property address (absentee owner)
Building
- Style
- VACANT
Recorded sales
Apr 15, 2008
— NOBLE GREGORY TRUSTEE
Bk/Pg 0219/0402
Apr 21, 1998
— NOBLE GREGORY
Bk/Pg 0169/0147
Jan 27, 1997
— FANCETT GAY EARLING & MERLE
Bk/Pg 0168/0478
More on Lime Rock Road
0 LIME ROCK ROAD
$67,820 · 16.85 ac
22 LIME ROCK ROAD
$10,363,600 · 141 ac · Built 1930
23+55 LIME ROCK ROAD
$1,526,890 · 165.63 ac · Built 1840
27-35 LIME ROCK ROAD
$1,827,800 · 11.43 ac · Built 1929
34 LIME ROCK ROAD
$444,000 · 7.88 ac · Built 1880
74 LIME ROCK ROAD
$254,100 · 2.34 ac · Built 1830
90 LIME ROCK ROAD
$15,930 · 35 ac
107 LIME ROCK ROAD
$861,060 · 21.13 ac · Built 1982