Skip to main content

Parcel · Map 11-5 · Block 100

112 EAST ST

Owner: COLE MARK A & MURRAY HEIDI

Assessed value

$288,500

$244,200 bldg · $44,300 land

Acreage

1.51 ac

$191,060 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on East St

View source assessor card