Skip to main content

Parcel · Map 11-5 · Block 110

98 EAST ST

Owner: DEVINE CHRISTIE

Assessed value

$316,900

$262,500 bldg · $54,400 land

Acreage

3.11 ac

$101,897 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

  1. Dec 22, 2022

    DEVINE CHRISTIE

    Bk/Pg 0440/0167

    $475,000
  2. Dec 22, 2022

    PRUCHNICKI DOLORES EST OF

    Bk/Pg 0440/0166

  3. May 20, 2022

    PRUCHNICKI DOLORES EST OF

    Bk/Pg 0435/0247

  4. Nov 4, 2009

    PRUCHNICKI DOLORES

    Bk/Pg 0331/0287

  5. Feb 1, 2003

    PRUCHNICKI MICHELE

    Bk/Pg 0243/0185

More on East St

View source assessor card