Assessed value
$473,700
$236,700 bldg · $237,000 land
Acreage
0.59 ac
$802,881 / ac
Land use
101
Year built
—
Owner mailing
Staten Island, NY
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$473,700
$236,700 bldg · $237,000 land
Acreage
0.59 ac
$802,881 / ac
Land use
101
Year built
—
Staten Island, NY
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.