Assessed value
$289,900
$240,900 bldg · $49,000 land
Acreage
2.25 ac
$128,844 / ac
Land use
101
Year built
—
Owner mailing
Bethlehem, CT
Recorded sales
Oct 13, 2007
— VAILL SUSAN E
Bk/Pg 0312/0235
Sep 29, 1984
— JOHNSON ANN M (EST)
Bk/Pg 0092/0298
Assessed value
$289,900
$240,900 bldg · $49,000 land
Acreage
2.25 ac
$128,844 / ac
Land use
101
Year built
—
Bethlehem, CT
Oct 13, 2007
— VAILL SUSAN E
Bk/Pg 0312/0235
Sep 29, 1984
— JOHNSON ANN M (EST)
Bk/Pg 0092/0298