Skip to main content

Parcel · Map 11-5 · Block 056A

67 HARRISON LN

Owner: REGAN THAIZA & JAMES III

Assessed value

$199,200

$151,300 bldg · $47,900 land

Acreage

1.7 ac

$117,176 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

  1. Jul 1, 2025

    REGAN THAIZA & JAMES III

    Bk/Pg 0456/0111

    $442,500
  2. Jul 19, 2024

    DOIRON CAROL E

    Bk/Pg 0450/0023

  3. Apr 5, 2021

    DOIRON PETER R (EST) & CAROL E

    Bk/Pg VR/0

  4. Nov 7, 1986

    DOIRON PETER R & CAROL E

    Bk/Pg 0110/0057

    $175,000
  5. Jan 3, 1973

    ZARRELLA SALVATORE & YOLANDA

    Bk/Pg 0047/0199

    $7,000

More on Harrison Ln

View source assessor card