Skip to main content

Parcel · Map 11-5 · Block 031

52 HARRISON LN

Owner: WOODHALL SCHOOL

Assessed value

$524,400

$462,000 bldg · $62,400 land

Acreage

4 ac

$131,100 / ac

Land use

947

Year built

2017

3,369 sqft

Owner mailing

58 HARRISON LN BETHLEHEM, CT 06751

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Apartments
Year built
2017
Living area
3,369 sqft · 2.0 stories