Skip to main content

Parcel · Map 10-5 · Block 047

236 GUILDS HOLLOW RD

Owner: CERRITELLI ROBERT E & GRACE L

Assessed value

$369,900

$304,300 bldg · $65,600 land

Acreage

5.24 ac

$70,592 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Guilds Hollow Rd

View source assessor card