Skip to main content

Parcel · Map 10-6 · Block 091

22 MAIN ST S

Owner: BETHLEHEM POST #146; AMERICAN LEGION

Assessed value

$160,200

$121,000 bldg · $39,200 land

Est. annual tax

$3,617

22.58 mills · FY2026

Acreage

0.09 ac

$1,780,000 / ac

Land use

971

Year built

1900

2,280 sqft

Owner mailing

S Bethlehem, CT

Building

Building photograph for 22 MAIN ST S
Style
Clubs/Lodges
Year built
1900
Living area
2,280 sqft · 2.0 stories