Skip to main content

Parcel · Map 13-4 · Block 003A

361 HINMAN RD

Owner: TOFIELD ROBERTA J

Assessed value

$366,000

$278,500 bldg · $87,500 land

Acreage

7.25 ac

$50,483 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Watertown, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Hinman Rd

View source assessor card