Skip to main content

Parcel · Map 10-6 · Block 015

96 JUDGE LN

Owner: TORNOW ADINA

Assessed value

$333,700

$277,500 bldg · $56,200 land

Acreage

3.02 ac

$110,497 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

  1. Dec 21, 2022

    TORNOW ADINA

    Bk/Pg 0440/0120

    $450,000
  2. Dec 21, 2022

    Bk/Pg OPM-220012

    $450,000
  3. Mar 14, 2018

    SAKOTIC BOJAN & FINAZZO JULIANN

    Bk/Pg 0398/0098

    $320,000
  4. Mar 14, 2018

    Bk/Pg OPM-17024

    $320,000
  5. Feb 20, 2008

    GAGNON MATTHEW

    Bk/Pg 0315/0248

  6. Aug 21, 1996

    GAGNON MATTHEW + CHRISTINE

    Bk/Pg 0178/0308

    $50,000

More on Judge Ln

View source assessor card