Skip to main content

Parcel · Map 9-14 · Block 017

90 JUDSON LN

Owner: PALMER CAROL S & FREDERICK T

Assessed value

$328,300

$227,700 bldg · $100,600 land

Acreage

10.26 ac

$31,998 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Judson Ln

View source assessor card