Skip to main content

Parcel · Map 11-7 · Block 123 124

23 LAKEVIEW DR

Owner: HAMER YVONNE

Assessed value

$139,600

$91,900 bldg · $47,700 land

Acreage

0.14 ac

$997,143 / ac

Land use

101

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

  1. Sep 12, 2023

    HAMER YVONNE

    Bk/Pg 0444/0148

    $200,000
  2. Sep 12, 2023

    Bk/Pg OPM-220060

    $200,000
  3. Feb 3, 2018

    PIANKA ELISA M

    Bk/Pg 0397/0294

  4. Aug 13, 2014

    PIANKA ELISA M & SALERNO CHRISTINE

    Bk/Pg 0375/0035

    $70,000
  5. Jan 2, 2008

    MAY ELIZABETH & RICHARD

    Bk/Pg 0314/0160

  6. Jan 7, 1997

    GRANDPRE ELIZABETH

    Bk/Pg 0181/0265

More on Lakeview Dr

View source assessor card