Skip to main content

Parcel · Map 11-5 · Block 025

110 HARRISON LN

Owner: CUCCIA JOSEPH & KRISTINE, MANOLIS LAURA

Assessed value

$337,800

$276,200 bldg · $61,600 land

Acreage

3.88 ac

$87,062 / ac

Land use

107

Year built

Owner mailing

Bethlehem, CT

Recorded sales

  1. Sep 27, 2005

    CUCCIA JOSEPH & KRISTINE, MANOLIS LAURA

    Bk/Pg 0288/0086

    $377,000
  2. Apr 23, 1999

    FIRST CHURCH OF BETHLEHEM

    Bk/Pg 0200/0247

  3. Aug 18, 1959

    BISHOP KENNETH

    Bk/Pg 0033/0466

    $3,500

More on Harrison Ln

View source assessor card