Owner
TANUIS MICHAEL C
Mailing: S Bethlehem, CT
Parcels
2
Total assessed value
$392.9K
Total acreage
5 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 199 HICKORY LNMap 12-3 · Block 024 · 101 | Map 12-3 · Block 024 | 101 | 2.5 | $206,100 |
| 501 MAIN ST SMap 11-2 · Block 013 · 101 | Map 11-2 · Block 013 | 101 | 2.5 | $186,800 |