Owner
STEFANKO RENEE
Mailing: Bethlehem, CT
Parcels
2
Total assessed value
$319.2K
Total acreage
5.4 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 131 FLANDERS RDMap 11-4 · Block 041 · 101 | Map 11-4 · Block 041 | 101 | 2.34 | $262,800 |
| 0 FLANDERS RDMap 11-4 · Block 040 · 100 | Map 11-4 · Block 040 | 100 | 3.06 | $56,400 |