Owner
LATKA MARC V & HEIDI S
2 mailing addresses on file
Parcels
2
Total assessed value
$656.2K
Total acreage
12.91 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 145 HARD HILL RD NMap 12-6 · Block 038B · 101 | Map 12-6 · Block 038B | 101 | 3.41 | $411,500 |
| 23 GREEN HILL RDMap 11-5 · Block 019 · 101 | Map 11-5 · Block 019 | 101 | 9.5 | $244,700 |