Owner
HLAS THOMAS P & MADORE PAUL L
2 mailing addresses on file
Parcels
2
Total assessed value
$156.6K
Total acreage
0.44 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 20 SPRING RDMap 11-7 · Block 379 380 · 101 | Map 11-7 · Block 379 380 | 101 | 0.31 | $153,400 |
| 0 SPRING RDMap 11-7 · Block 377 378 · 113 | Map 11-7 · Block 377 378 | 113 | 0.13 | $3,200 |